Perfektní MMS a Emaily

Perfektní MMS a Emaily, Další služby

Jak objednat

Postup realizace projektů z nabídky „Další služby“


Vaši objednávku produktů z nabídky „Další služby“ pošlete emailem na adresu jana.kulova@perfektnimms.cz.  K zaslání správy můžete využít také on-line formulář v části "Kontakty" naší webové stránky. Objednávka by měla vždy obsahovat stručný popis projektu a kontaktní informace, zejména pak číslo telefonu, abychom Vám mohli zavolat. Telefonická konzultace na našem telefonním čísle +420603783711 je vítaná.


Druhým krokem je dodání zdrojového materiálu, nejlépe formou jeho uložení na www.uloziste.com (nebo jiném dle Vašeho výběru).  Samozřejmé akceptujeme také další formy dodání, kupříkladu emailem, poštou na mediálním nosiči (CD, DVD), nebo osobně.  


Třetím krokem je cenová kalkulace. Ta se odvíjí od technické a časové náročnosti projektu, rozsahu dodaného materiálu a je vždy individuální.


Po schválení cenové kalkulace následuje čtvrtý krok a tím je vlastní realizace projektu, posléze jeho zhodnocení z Vaší strany se zakomponováním Vašich připomínek, a konečně jeho finalizace.


Posledním krokem je fakturace a předání projektu. K předání projektu lze po domluvě využít buď jeho uložení na internetovém úložišti, nebo zaslání emailem, poštou, či také převzetí osobně. 


 


Těšíme se na spolupráci s Vámi


Společnost Perfektní MMSzpět na přehled služby
úvodní stránka PerfektniMMS facebook PerfektniMMS YouTube kanál PerfektniMMS
Přihlašte se k odebírání novinek:
u nás platíte s
PayU
© 2013 Perfektní mms | www.perfektnimms.cz | všechna práva vyhrazena