Perfektní MMS a Emaily

Perfektní MMS a Emaily, ceník a objednávka kreditů

Co jsou kredity a jak je nakoupit

1. Co je to kredit?


Kredity platíte za stažení MMS, nebo Emailů. Za jeden kredit si můžete stáhnout jednu MMS, nebo jeden Email. Po stažení jedné MMS, nebo jednoho Emailu se Vám automaticky odpočítá jeden kredit z počtu Vámi již zakoupených kreditů. Platnost zakoupených kreditů končí po 12 měsících od zakoupení.2. Jak si mohu kredity nakoupit?


Nejdříve si vytvořte vlastní účet. Klikněte na „Registrovat“, vyplňte požadované údaje a klikněte na „Odeslat“. Na Váš email obdržíte odkaz, který je potřeba potvrdit. Po provedení registrace obdržíte potvrzující email, který si pečlivě uschovejte. Obsahuje totiž Vaše Uživatelské jméno a odkaz, který slouží k přihlášení k Vašemu účtu. Po registraci se můžete ke svému účtu přihlásit kliknutím na „Přihlásit“.


Po přihlášení se v pravém horním rohu objeví Vaše uživatelské jméno a také údaj o počtu Vámi již zakoupených, nebo ještě zbylých kreditů. Pokud nemáte kredity žádné, potom klikněte na „Jak nakoupit“, vyberte požadované množství kreditů a klikněte na „Koupit“. Následně proveďte platbu výběrem z platebních možností. Po připsáni platby na náš účet obdržíte potvrzující email a naroste Vám počet kreditů o právě zakoupené množství. Nejrychlejší je platba platební kartou.      

zpět k nakupování
úvodní stránka PerfektniMMS facebook PerfektniMMS YouTube kanál PerfektniMMS
Přihlašte se k odebírání novinek:
u nás platíte s
PayU
© 2013 Perfektní mms | www.perfektnimms.cz | všechna práva vyhrazena