Perfektní MMS a Emaily

Perfektní MMS a Emaily, F.A.Q., časté dotazy

F.A.Q. - Často kladené otázky
1. Jak si mám založit vlastní účet?
Klikněte na „Registrovat“, vyplňte požadované údaje a klikněte na „Odeslat“. O provedení registrace obdržíte potvrzující email, který si pečlivě uschovejte. Obsahuje totiž Vaše identifikační údaje, které slouží k přihlášení k Vašemu účtu. Po registraci se můžete ke svému účtu přihlásit kliknutím na „Přihlásit“. Po přihlášení se v pravém horním rohu objeví „Vítejte + Vaše uživatelské jméno“ a také údaj o počtu Vámi již zakoupených, nebo ještě zbylých kreditů.
 
2. Co je to kredit?
Kredity platíte za stažení MMS, nebo Emailu. Za jeden kredit si můžete stáhnout jednu MMS, nebo jeden Email. Po stažení jedné MMS, nebo jednoho Emailu se Vám automaticky odpočítá jeden kredit z počtu Vámi již zakoupených kreditů.  Platnost zakoupených kreditů končí po uplynutí 12 měsíců od jejích zakoupení. Pokud máte zbylé kredity a zakoupíte si nové, potom Vám platnost všech kreditů končí po 12 měsících od zakoupení kreditů nových. Je to dárek pro Vás od Perfektní MMS. 
 
3. Jak si můžu kredity nakoupit?
Přihlaste se k vlastnímu účtu, klikněte na „Jak nakoupit“, vyberte požadované množství kreditů a klikněte na „Koupit“. Poté proveďte platbu výběrem z platebních možností. Po připsáni platby na náš účet obdržíte potvrzující email o zaplacení a Vám naroste počet kreditů o právě zakoupené množství. Nejrychlejší je platba platební kartou. Platba běžným bankovním převodem může trvat i několik dnů!      
 
4. Jak si můžu stáhnout MMS bez vodoznaku?
Ke stažení MMS musíte mít zakoupené kredity. Cena za stažení jedné MMS je jeden kredit. Klikněte na „Galerie MMS/Emailů“, poté na zvolenou kategorii obrázků a v prohlížeči si vyberte obrázek, který se Vám líbí. Po kliknutí na obrázek se dostanete k jeho popisu a možnosti si jej stáhnout kliknutím na „Stáhnout“. Po stažení obrázku se Vám automaticky odečte jeden kredit z počtu Vámi zakoupených kreditů.
 
5. Jak si můžu stáhnout Email bez vodoznaku?
Ke stažení Emailu musíte mít zakoupené kredity. Cena za stažení jednoho Emailu je jeden kredit. Klikněte na „Galerie MMS/Emailů“ a v dolní části stránky klikněte na „Vstup do galerie Emailů“. Poté klikněte na zvolenou kategorii obrázků a v prohlížeči si vyberte obrázek, který se Vám líbí. Po kliknutí na obrázek se dostanete k jeho popisu a možnosti si jej stáhnout kliknutím na „Stáhnout“. Po stažení obrázku se Vám automaticky odečte jeden kredit z počtu Vámi zakoupených kreditů.
 
6. Jak si mám vložit MMS do mobilního telefonu?
MMS jsou určené zejména pro chytré telefony a tablety. Stažený obrázek si můžete přenést do těchto zařízení z počítače pomocí připojovacího kabelu, nebo bezdrátově pomoci bluetooth. Nebo si jednoduše z počítače obrázek pošlete na svůj email, který máte synchronizován se svým chytrým telefonem, nebo tabletem.
 
7. Můžu si stáhnout MMS do mobilního telefonu přímo z webové stránky?

I když není prohlížení webové stránky www.perfektnimms.cz optimalizované pro chytré telefony, lze ji pohodlně obsluhovat (a také stahovat obrázky) na zařízeních, pracujících s operačním systémem iOS, Android a Windows Phone.
 
8. Jak si mám vložit obrázek do emailové zprávy?   
Obrázek můžete samozřejmě připojit ke správě jako přílohu. To však není přitažlivý způsob. Určitě bude lepší, když Váš adresát dostane zprávu s již otevřeným obrázkem. Tuto možnost však neposkytují všichni provozovatelé emailové služby. Nejlepší variantou je mít v počítači nainstalovaný Microsoft Outlook, ve kterém je vložení otevřeného obrázku do správy doslova hračkou. Pokud MS Outlook nemáte, potom obrázek do správy vložíme za Vás a email Vám obratem zašleme. Stačí, když nám na adresu jana.kulova@perfektnimms.cz přepošlete zprávu, kterou obdržíte po stažení obrázku. Tato služba je aktivní každý den v čase od 08:00 hod. do 18:00 hod,, je zdarma a týká se pouze obrázků stažených z Galerie Emailů.  
 

 9. Za co vlastně platím, když si mohu sám obrázky z internetu stáhnout?      
 Platíte za grafickou úpravu obrázků, jejich vzájemnou estetickou kombinaci  a doprovodný text, tak aby finální verze obrázku byla tematicky zaměřená a nemuseli jste již k ní nic psát. Výhodou je také optimalizace obrázků pro iPhone, ale nemusíte se obávat - obrázky vypadají skvěle na displeji každého chytrého telefonu.
 
10. Můžu vaše obrázky prodávat?
Ne. V každém případě si ale můžete stáhnout jejich původní verzi. Z tohoto důvodu (a také z úcty k jejích tvůrcům!) u každého remixu uvádíme s poděkováním zdrojové odkazy, odkud byly původní obrázky staženy. Pokud obrázek (nebo obrázky) na uvedeném odkazu (nebo odkazech) nemůžete najít, potom nám o tom napište a my Vám pošleme přesný zdrojový odkaz (nebo odkazy), týkající se použitých obrázků v předmětném remixu.
 
11. Proč jsou některé obrázky zdarma?
Je to dárek od Perfektní MMS pro Vás. Pro stažení obrázku však musíte udělat první krok - vytvořit si vlastní účet (zaregistrovat se) a následně se k němu přihlásit.
 
12. Jak si můžu objednat produkty z vaší nabídky „Další služby“?
Je to jednoduché. Nejlepším způsobem je přímo zavolat na naše telefonní číslo, +420603783711, nebo poslat zprávu o Vašem požadavku na náš email: jana.kulova@perfektnimms.cz. K zaslání správy můžete využít také on-line formulář v části "Kontakty" naší webové stránky. Ve zprávě nezapomeňte uvést číslo Vašeho telefonu, abychom Vám mohli zavolat. Určitě se domluvíme. Podrobný postup realizace projektů z nabídky „Další služby“ naleznete v části „Další služby“ – „Jak objednat“ naší webové stránky.

 
13. K čemu slouží Přihlášení se k odebírání novinek?
Pokud nám timto způsobem sdělíte svůj email, potom Vám budeme zasílat zprávy o našich novinkách, akčních slevách a jiných zajímavostech ze života Perfektní MMS. K odběru novinek nemusíte být registrováni (t.j. nemusíte mít vytvořený vlastní účet). Pokud jste se již registrovali, potom budete novinky dostávat automaticky. Z odběru novinek se můžete kdykoliv odhlásit podle instrukcí v emailu, ve kterém novinky dostanete. 
 
14. Jak mám postupovat v případě reklamace?
V textové navigační části webové stránky klikněte na "Reklamace" a přečtěte si, jak v těchto situacích postupovat. Vaše žádosti se budeme snažit vyřídit co nejdříve. 
 
15. Jak mám správně nakupovat?
Je to jednoduché. Po vstupu do platební brány se prosím chovejte jako u svého internetového bankovnictví. Používejte pouze navigační tlačítka. Vyhněte se prosím používání "zavíracího křížku" a "šipky pro návrat" daného internetového prohlížeče.  

úvodní stránka PerfektniMMS facebook PerfektniMMS YouTube kanál PerfektniMMS
Přihlašte se k odebírání novinek:
u nás platíte s
PayU
© 2013 Perfektní mms | www.perfektnimms.cz | všechna práva vyhrazena